Wybranie odpowiedniego prezentu dla faceta to całkiem trudne wyzwanie. W tym poradniku przedstawimy 5 urządzeń i elektronarzędzi, które z pewnością przydadzą się każdemu mężczyźnie. Znajdziesz w nim uniwersalne oraz sprawdzone pomysły na prezenty na majsterkowiczów.

Jak wybrać prezenty dla majsterkowiczów? 

Święta, urodziny, imieniny czy dzień mężczyzny – każda okazja na danie prezentu jest dobra. Jak jednak wybierać odpowiednie prezenty dla majsterkowiczów? Na początku należy sprawdzić, czym mężczyzna dysponuje w swoim zasobniku z narzędziami. Jeśli nie posiada urządzeń przedstawionych poniżej, to są one dobrym pomysłem na prezent. Sprzęt ten jest bowiem uniwersalny i z pewnością przyda się w każdym domu.

Wiertarko-wkrętarka – prezent dla mechanika 

Doskonałym rozwiązaniem na prezent dla mężczyzny jest wiertarko-wkrętarka. To bardzo funkcjonalne urządzenie, które znacząco ułatwia rozmaite prace w domu czy warsztacie. Dzięki wiertarko-wkrętarkom z łatwością skręca się meble, przykręca i rozkręca różnego rodzaju śruby czy wierci w ścianach dziury. Polecamy zarówno urządzenia marki EINHELL, które wyróżniają się niską ceną i solidnością, jak i droższe, ale niezawodne wiertarko-wkrętarki od MAKITA. Pierwsza opcja przeznaczona jest do zwykłego i doraźnego użytkowania. Natomiast druga to pomysł na prezent dla mechanika, który będzie z niej korzystał na co dzień.

Szlifierka 

Dobrym pomysłem na prezent da faceta jest również szlifierka. W sklepach znaleźć można zarówno szlifierki kątowe, jak i szlifierki oscylacyjne. Pierwsze z nich są bardziej poręczne, z kolei drugie służą do szlifowania dużych płaszczyzn. Dzięki tym urządzeniom możliwe jest wygładzanie powierzchni drewnianych, metalowych, a także zrobionych z tworzyw sztucznych. Zakres cenowy w przypadku szlifierek wynosi od stu do kilkuset złotych.

Odkurzacz spalinowy 

Kolejny, bardzo praktyczny prezent dla mężczyzny to odkurzacz spalinowy Stihl SH 56. Dzięki niemu z łatwością można uporządkować ogród, garaż czy obszar wokół domu. Odkurzacz spalinowy służy do pozbywania się liści, resztek po skoszonej trawie, czy pyłu lub innych drobin. Jest to idealny prezent dla facetów, którzy cenią sobie porządek. Odkurzacz ten, można również w bezproblemowy sposób przełączyć w tryb funkcjonalnej dmuchawy.

Wyrzynarki – idealne prezenty dla majsterkowiczów 

Następny pomysł prezent dla mężczyzny to wyrzynarka. Jest to bardzo praktyczne oraz uniwersalne urządzenie, które służy do cięcia różnego rodzaju tworzyw. W wyrzynarkach można wymieniać brzeszczoty a każdy z nich służy do innego materiału. Dzięki nim możliwe jest wyrzynanie drewna, metalu oraz tworzyw sztucznych. Ceny wyrzynarek zaczynają się od ok. 150 złotych za urządzenie do doraźnego użytku i kończą na kilkuset złotych. Droższe urządzenia to rozwiązanie na prezenty dla majsterkowiczów, którzy będą korzystali z wyrzynarki praktycznie codziennie, ponieważ posiadają duży zapas mocy oraz pracują w cichy sposób.

Młotowiertarki 

Bardzo dobrym pomysłem na prezent dla faceta jest również młot udarowo-obrotowy. Urządzenie to również charakteryzuje się dużą uniwersalnością - może spełniać trzy funkcje. Służy przede wszystkim do wiercenia, wiercenia z udarem, a także do kucia. Wymienne wiertła pozwalają na wydajną pracę w praktycznie każdym materiale budowlanym. Ten prezent dla mężczyzny pozwoli mu z łatwością zawiesić półkę na ścianie, wyremontować korytarz, czy wywiercić dziurę w płytce ceramicznej.

Wszystkie wyżej wymienione prezenty dla majsterkowiczów można znaleźć w naszym sklepie. Zapraszamy!