Nie wiesz jaki prezent dla majsterkowicza wybrać? A może sam jesteś złotą rączką i zastanawiasz się jakie jeszcze narzędzia mogłyby się Tobie przydać w warsztacie? Spieszymy z pomocą! W tym artykule przedstawimy kilka pomysłów na prezent dla mężczyzny majsterkowicza na święta.

Jak wybrać prezent dla majsterkowicza?

Kupując prezent dla majsterkowicza należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jakie narzędzia już posiada oraz czego brakuje w jego zasobniku. Istnieje wiele urządzeń, które przydadzą się w każdym mniejszym lub większym przydomowym warsztacie, na działce, bądź w garażu.

Wiertarko-wkrętarka

Wiertarko-wkrętarka to bardzo uniwersalny prezent na święta dla majsterkowicza. Nie ma domu, w którym to urządzenie nie byłoby przydatne. Rozstrzał cenowy potrafi w tym przypadku być bardzo duży i oscyluje w granicach od kilkuset złotych do nawet ponad kilku tysięcy złotych. My polecamy atrakcyjne pod względem cenowym, ale solidne wiertarko-wkrętarki, marki EINHELL z ładowarką i walizką w zestawie oraz droższe - profesjonalne i wytrzymałe - wyprodukowane przez firmę MAKITA. Pierwsze z nich sprawdzą się przy doraźnym użytkowaniu, a drugie zachwycą każdego specjalistę, ponieważ posiadają litowo-jonowy akumulator i bezszczotkowy silnik.

Szlifierka oscylacyjna

Kolejnym proponowanym przez nas prezentem dla majsterkowicza jest szlifierka oscylacyjna MAKITA BO 4557. Sprawdzi się ona przy odnawianiu starych mebli czy wygładzaniu drewnianych powierzchni oraz konstrukcji. Przeznaczona jest do pracy na dużych płaszczyznach drewnianych, metalowych czy zrobionych z tworzyw sztucznych. Szlifierka ta charakteryzuje się wydajną pracą. Jest wyposażona w ergonomiczny i antypoślizgowy uchwyt, a także prosty mechanizm mocowania materiału ściernego. To znakomity pomysł na prezent dla majsterkowicza, któremu brakuje praktycznej szlifierki.

Odkurzacz elektryczny

Kolejny prezent na święta dla majsterkowicza jest przeznaczony dla osób, które cenią sobie porządek w swoim ogrodzie, czy przed warsztatem lub garażem. Odkurzacz elektryczny Stihl SHE 71 służy do oczyszczania terenów przydomowych z liści oraz skoszonej trawy. Można nim również pozbyć się pyłu powstającego na skutek szlifowania lub innych drobin. Zaletą tego urządzenia jest możliwość bezproblemowej zmiany trybu pracy z odkurzacza na dmuchawę. Dzięki niej można zgromadzić liście w jedno miejsce.

Młot udarowo-obrotowy

Następny prezent dla mężczyzny majsterkowicza to młotowiertarka marki MAKITA HR 2810. Jest ona bardzo uniwersalna. Można z niej korzystać obrabiając każdy materiał budowlany. Posiada trzy funkcje - służy zarówno do kucia, jak i wiercenie oraz wiercenia z udarem, który ma dużą siłę. Ponadto ten młot udarowo-obrotowy charakteryzuje się ogromną wydajnością przy niewielkich nakładach pracy. Jest również wyposażony w funkcjonalne uchwyty oraz rękojeść.

Wyrzynarka

Ostatni przedstawiany w tym zestawieniu prezent na święta dla majsterkowicza to wyrzynarka. Jest to urządzenie, dzięki któremu można wykonywać precyzyjne cięcia. W zależności od dobranego brzeszczotu - służy do wyrzynania drewna, metalu lub tworzyw sztucznych. Ceny wyrzynarek oscylują w granicach kilkuset złotych. Niedroga wyrzynarka EINHELL TC JS 80 to znakomity pomysł na prezent dla majsterkowicza początkującego lub korzystającego z elektronarzędzi doraźnie. Zaletą tego sprzętu jest jego uniwersalność, dzięki której można ciąć różne rzeczy. Liczymy na to, że teraz będzie Tobie zdecydowanie łatwiej wybrać prezent na święta dla majsterkowicza

 

Sprawdź w sklepie Norminet.pl: